BAYRAM ÖZEL EGE’NİN İNCİLERİ TURU- 3 GECE 5 GÜN 

BAYRAM ÖZEL EGE’NİN İNCİLERİ TURU- 3 GECE 5 GÜN 
4* AYMA BEACH RESORT HOTEL KUŞADASI
4* TRİPOLİS HOTEL PAMUKKALE
04-09 HAZİRAN

DENİZE SIFIR GÜVERCİN ADA MANZARALI
KUŞADASI AYMA BEACH RESORT HOTEL 
VE 
PAMUKKALE TRAVERTENLERİ MANZARALI 5 HAVUZLU TRİPOLİS HOTEL 
KONAKLAMA AYRICALIĞI İLE..

KAYIT VE BİLGİ İÇİN;0532 732 1889 - 0342 320 00 22

HEM KÜLTÜR TURU HEM TATİL

1. GÜN | 04 HAZİRAN SALI BAYRAMIN 1. GÜNÜ
GAZİANTEP HAREKET GÜNÜ 
Salı akşamı saat 17:00’da üniversite bölgesi Atapark önünden misafirlerimizi alarak 17:30’ta Celal Doğan Parkında oluyoruz. 18:00 hareket saatimiz geldiğinde sıcak soğuk içecek ve çeşitli ikramlarımız ile ilk rotamız İzmir Çiçekliköy’e olan seyahatimiz yaklaşık 15 saat sürecektir.

2. GÜN | 05 HAZİRAN ÇARŞAMBA BAYRAMIN 2. GÜNÜ
İZMİR – KORDON – SAAT KULESİ – ALAÇATI - ÇEŞME – ILICA PLAJI – KUŞADASI
Gerekli molalarımız sonrasında normal hava ve yol koşullarında sabah saatlerinde doğa ile iç içe kahvaltı yapmak üzere sabah saatlerinde Çiçekliköy’e varıyoruz. Çiçekliköy’de alacağımız doğa kahvaltımızın ardından İzmir Konak Meydanında Saat Kulesi ve Hükümet Konağını görerek Alaçatı’ya hareket ediyoruz. Alaçatı’nın en güzel yerel ürünlerini ve hediyelikleri alabileceğimiz Alaçatı Pazarını, Değirmenlerini, Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği ve çiçeklerle pembeye bürünen Alaçatı’nın meşhur sokaklarını geziyoruz. Ardından bölgenin meşhur kumru menüsünü yedikten sonra Çeşme’ye geçiyoruz ve Çeşme Kalesi’nin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansaray’ı görüyoruz. 
Sonrasında Çeşme Meydanda verdiğimiz serbest zaman sonrasında Ilıca Plajına geçiyoruz (Bayram vb. yoğunluğa göre opsiyonel) ve Çeşme’nin kumsal plajında akşam saatine kadar serbest zaman veriyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Kuşadası’nda denize sıfır olarak konumlanmış otelimize varıyoruz, akşam yemeği, otel imkanları ve dinlenme. Akşam yemeği sonrasında (opsiyonel) Kuşadası gece ve sahil eğlenceleri.

Sabah Kahvaltısı: İzmir Çiçekliköy’de Doğa Kahvaltısı (Ücrete Dahil)
Öğle Yemeği: Alaçatı-Çeşme Restoranları (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe (Ücrete Dahil)
Günün Alışveriş Noktaları: Konak Meydanı İşletmeleri, Alaçatı Pazarı
Gezilen Bölgenin Meşhurları: Kumru, İzmir Köfte, Kuru İncir, Boyoz, Tuzda Lagos
Günün Oteli: 4* AYMA BEACH RESORT HOTEL
3. GÜN | 06 HAZİRAN PERŞEMBE BAYRAMIN 3. GÜNÜ
MAVİ TUR TEKNE TURU – ŞİRİNCE KÖYÜ – EFES ANTİK KENTİ (KÜRETLER CADDESİ – ARCADIANE CADDESİ – TRAJAN ÇEŞMESİ – GYMNASION – AGORA – PARLEMENTO BİNASI – ODEON – MOZİKLİ KALDIRIM – TİYATRO)

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından Ege’nin güzel koylarını keşfetmek ve derin maviliğinin tadını çıkartmak için keyifli bir tekne turuna başlıyoruz. Kuşadası Güvercin Adanın tertemiz koylarında yüzerek serinleyecek, yunan adalarına el sallayıp merhaba diyecek, üç farklı noktada mola vererek yeni koylar keşfedecek, çalan müzikler eşiliğinde dans edip eğleneceğiz. 
Öğle yemeğimizi Tekne turumuz dahilinde aldıktan sonraki durağımızı Efes Antik Kenti (Arcadiane Caddesi, Tiyatro, Herakles Kapısı, Trojan Çeşmesi,Hadrian Tapınağı,Skolastik Hamamlar, Gymnasion, Ticaret Agorası, Parlemento Binası, Mozaikli kaldırım) bölgelerini geziyoruz.
Efes bölgesinden sonra "Dağdaki Efes” adıyla anılan güzeller güzeli eski bir Rum Köyü olan ve Matematik Köyü olarakta geçen, bizleri yol boyunca mor çiçekli hatmiler, deve dikenleri, zeytinlikler, mandalina ve incir ağaçları ile karşılayan eski adı “Çirkince” olan şirin bir Rum Köyü Şirince Köyü’ne geçiyoruz. Burası evleriyle, sokaklarıyla, doğasıyla ve tarihiyle adeta cennetten bir köşe diyebileceğimiz bir köy.. Batı Karadeniz bölgesinde UNESCO Dünya Miras Listesinde olan Safranbolu’yu andıran birbirinden güzel evleri, sokakları, yeşili, doğası ve insanlarıyla Şirince gezimizin ardından Güvercin Ada manzaralı otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği, otel imkanları ve dinlenme. Akşam yemeği sonrasında (opsiyonel) Kuşadası gece ve sahil eğlenceleri.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe (Ücrete Dahil)
Öğle Yemeği: Tekne Turu Menüsü (Tekne Turu Ücretine Dahil - Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe (Ücrete Dahil)
Günün Aktivitesi: Mavi Tur Tekne Turu
Günün Alışveriş Noktaları: Şirince Köyü, Efes Küçük İşletmeleri
Gezilen Bölgenin Meşhurları: Şirince Köyü(Şarap), Kumru, İzmir Köfte, Kuru İncir,Tuzda Lagos
Günün Oteli: 4* AYMA BEACH RESORT HOTEL

4. GÜN | 07 HAZİRAN CUMA 
DENİZLİ – HİERAPOLİS - PAMUKKALE TRAVERTENLERİ – OTEL İMKANLARI

Otelimizde aldığımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında, denize sıfır otelimizde yüzmek ve dinlenmek için sorumlumuzun verdiği serbest zaman sonrasında Denizli’ye hareket ediyoruz.

Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Travertenler manzaralı 3 açık ve 2 kapalı havuz, Türk hamamı, sauna, SPA, fitness, tuz odası vb. imkanların bulunduğu otelimizin tadını çıkarıyor, turistik Pamukkale bölgesinde serbest zaman veriyoruz. Akşam yemeği, otel imkanları ve dinlenme. Akşam yemeği sonrasında otelimizde yapılacak ola canlı müzik eğlencesine katılıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe (Ücrete Dahil)
Günün Menüsü: Denizli-Pamukkale Restoranları Açık Büfe veya Set Menü (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelimizde Açık Büfe (Ücrete Dahil)
Günün Oteli: 4* TRİPOLİS HOTEL
5. GÜN | 08 HAZİRAN CUMARTESİ
GAZİANTEP VARIŞ GÜNÜ

Otelimizde aldığımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında otel imkanları için rehberimizin verdiği serbest zaman sonrasında tarihin canlı bir örneği olan Hierapolis Antik Kenti'nde; Roma Hamamları, Gymnasium, Büyük Kilise, Antik Havuz, Apollon Tapınağı, Nımpheum (Anıt Çeşme), Antik Tiyatro, Sütunlu Cadde, Bizans Kapısı, Roma Zafer Kapısı ve Nekropol’ü geziyoruz.

Daha sonra termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale Travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz. (Dileyen misafirlerimiz yüzebilirlerde.) Ardından Pamukkale merkezinde Tekstil Atölyelerinde küçük bir alış-veriş molası sonrasında öğle yemeğimizi alıyoruz ve Ege Bölgesine veda ederek dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.

Kültür dolu turumuzu tamamladıktan sonra eğlenceli yolculuğumuz ile 05:00 sularında Gaziantep’e ilk kalkış noktamıza varıyoruz. Siz değerli misafirlerimizle başka turlarımızda görüşmek üzere ayrılıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde Açık Büfe (Ücrete Dahil)
Günün Menüsü: Denizli-Pamukkale Restoranları Açık Büfe veya Set Menü (Ekstra)
Akşam Yemeği: Dönüş Güzergahında İyi Tesislerde (Ekstra)
Günün Oteli: Dikkat! Bu gece konaklama yoktur

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
? Yüksek Model Turizm Araçları ile Seyahat
? Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
? 3 Gece 4* Otellerde Konaklama
? İlk Gün Dahil 4 Sabah Kahvaltısı
? Otellerde Alınan 3 Akşam Yemeği
? Araç İçi Yapılan Tüm İkramlar
? Milli Park Giriş Ücretleri
? TURSAB Seyahat Sigortası
? Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti
? Kaliteli Hizmet ve Memnuniyet Garantisi

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
? Öğle Yemekleri ve İçecekler
? Müze Giriş Ücretleri (MüzeKart)
? Mavi Tur Tekne Turu

YETİŞKİN TUR ÜCRETİ
NAKİT : 1190.TL
KREDİ KARTI TEK ÇEKİM : 1250.TL
Otelde Tek Kişilik SNG Oda Farkı : +325.TL

ÇOCUK TUR ÜCRETİ 
(İKİ YETİŞKİN YANINDA GEÇERLİ)
06-11 YAŞ İNDİRİMLİ ÜCRET : 975.TL
0-06 YAŞ KOLTUK + SİGORTA ÜCRETİ : 425.TL

ÖDEME NOTLARI

• Turumuza kayıt yaptırıp yerinizi garantiye almak için kişi başı 200TL ön ödeme(kaparo) ödemesi yapmanız yeterlidir. Kalan ücreti tur kalkış zamanından 72 saat öncesine kadar tamamlayabilirsiniz. 
• Kaparo ödemesini nakit olarak yapıp kalan ödemeyi nakit - kredi kartı - hesaba havale olarak yapabilirsiniz. Ya da (kaparo ödemesi dahil) bütün ödemeyi kayıt yaptırırken kart ile ödeyebilirsiniz.
• Kredi kartınıza ait bankanız ile olan anlaşmamıza/kampanyalarımıza özel değişen vade farkı seçenekleriyle 9 aya varan taksit imkanınız mevcuttur.
• Öğle yemekleri bölgelere göre serbest olarak alınırken, yemek imkanı kısıtlı olan bölgelerde rehberimizin ve tur programımızda operatörlerimizin önerdiği tesisler olup menü fiyatlarını restorantlar belirlemektedirler. Misafirlerimiz hizmet aldıkları tesislerden fiş yada faturalarını temin edebilirler.
• Özel günler haricindeki bütün turlarımızda tur tarihinden 8 gün öncesine kadar yapılan iptallerde yapılan ödemenin tamamının iadesi yapılır. Son 8 güne girmiş olan iptallerde acentenin (varsa) zararı kadarı kesilip kalan ödemenin iadesi yapılır.

ACENTA & TUR NOTLARI

? Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması veya diğer sebeplerden zaman kaybı yaşanması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden acenta sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda acentanın sorumluluğu yoktur. 
? Programda “opsiyonel” olarak belirtilen bölgeler grubun normal hızda olması durumunda gezilecek olup, grubun yavaş hareket etmesi zaman kaybı yaşanması vb. durumlarda gezilmesi rehberin insiyatifindedir.
? Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Tur operatörü grupların kayıt sırasına, sağlık durumuna, uyumuna ve isteklerine göre yerleştirme yapar.
? Otellerimizde aynı standartlarda-seviyede olmak ve en az mevcut otel kadar iyi olmak kaydı ile değişim yapılabilir. Acentemiz otellerde mecburi, mücbir, öngörülemeyen veya engellenemeyen sebepler nedeniyle değişiklik yapma hakkına sahiptir. Değişim olması durumunda misafirlerimizin onayına bilgisi sunulur.
? Yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. İptal durumunda acentemiz misafirlerine bizzat haber vermek ile yükümlüdür.
? Turlarımız oteller, araçlar, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Araçlar kişi sayısına göre acenta tarafından belirlenmekte olup araç tipinde ya da yukarıda belirtildiği gibi araçta koltuk sözü verilemez. Acentamızın turlarda kullanmış olduğu araçlar yeni-son model araçlar olup bütün turlarımız lüks ve konfor içerisinde Gezi Dünyası ikramlarımız ile yapılmaktadır. 
? Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Müze Kartı olanlar, bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde ücretsiz ziyaret hakkı kazanır. 18 yaş altı kişiler için müzeler ücretsizdir. T.C. vatandaşı olmayan konuklarımıza müze kart maalesef verilememektedir. Tam müze kartı ücreti 70 TL, Öğrenci/Öğretmen müze kartı ücreti 30 TL’dir. (Gaziantep Zeugma müzesinden veya gideceğimiz bölgedeki kullanacağımız müzelerden de temin edilebilir.
KAYIT VE BİLGİ İÇİN;0532 732 1889 - 0342 320 00 22


Genel Bilgiler


Tur Programı

Diğer Bilgiler


Tur Fiyatı: 1190 TL


Tur Tarihi: 04-09 HAZİRAN


Kategori: Yurtiçi Tur


Ön Rezervasyon

DESTEK HATTI


Sabit: 0342 320 0022

Gsm: 0542 636 3541