HER HAFTA SONU GÜNÜBİRLİK KAPADOKYA TUR PROGRAMI


22:30’ da Acentamız önünde buluşarak  Gece Yolculuğu ile  Kahraman Maraş, Kayseri, Nevşehir Üzeri Kapadokya’ 

          1.GÜN - NEVŞEHİR KAPADOKYA (CUMARTESİ )

Sabahın ilk  saatlerinde muhteşem manzarası eşliğinde balonların kalkışını seyrettikten sonra  Kızılırmak kenarında serpme kahvaltımızı yapmaya yol alıyoruz. İlçenin tam ortasından geçen Kızılırmak ile ön plana çıkan Avanos bölgesini ziyaret ediyoruz. Ziyaretimizden sonra çömlek nasıl yapılır Sorusunun cevabını bulacağımız, çömleğin nasıl şekil aldığını izleyip şanslı bir misafirimiz deneme sansı elde edecektir. Sonrasında gideceğimiz takı tasarım atölyesinde Kapadokya bölgesinin değerli taşlarını öğrenip satın alma şansımız olacaktır. Takı alışverişimiz bittikten sonra, Kapadokya bölgesinin en görkemli oluşumunu tamamlamış peri bacalarını görmek için Paşa Bağ Vadisini ziyaret edip fotoğraf çektiriyoruz. Göreme kasabasının muhteşem görüntüsünü üsten görebileceğimiz Karlık tepesinde serbest zaman sonrası Kapadokya bölgesinin en yüksek seyir noktası olan uç hisar kalesini ziyaret edip, Kapadokya bölgesinin yöresel kuruyemişleri olan sütte kavrulmuş kabak çekirdeğini tatmak ve satın almak için, Çerezciye gidiyoruz. Bölge ziyaretlerimizin ardından öğle yemeği molası veriyoruz.

Öğle yemeğimizin ardından Yüzyıllardır güvercinlere ev sahipliği yapmış muhteşem bir vadi olan Güvercinlik vadisini ziyaret ediyoruz. Sonrasında Kapadokya bölgesinin en gelişmiş ilçesi olan Ürgüp ‘e doğru yol alıyoruz. Ürgüp bölgesinde Devrent (Hayal) Vadisi, Asmalı Konak, Üç Güzeller ziyaretimizi tamamlayıp geri dönüş için yola çıkıyoruz.

İKİ/ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI ÜCRET TABLOSU:         

 

 

ÇOCUK ÜCRETLERİ

0-5 yaş çocuk: 20 ? (seyahat sigortası bedeli)

 

(Çocuk fiyatlandırmaları iki ebeveyni ile aynı odada kalacak 1.çocuk için geçerlidir. 1'den fazla çocuk için lütfen acentamızla görüşünüz. 6-11 yaş arası çocuklar otobüste koltuk dahil tüm hizmetlerden faydalanmaktadır. 0-5 yaş grubu için otobüste koltuk talep edilmesi durumunda istenilecek ücreti lütfen acentamıza sorunuz.)

 DAHİL OLANLAR

  • LÜKS OTOBÜSLE ULAŞIM
  • ARAÇ İÇERİSİNDEKİ İKRAMLAR
  • SABAH KAHVALTISI
  • PROFÖSYONEL REHBERLİK HİZMETİ
  • ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI

*BU FİYATIMIZ BÜYÜK OTOBÜS GRUPLARI İÇİN GEÇERLİDİR.

SİZE ÖZEL TURLARDA KİŞİ SAYISINA GÖRE FİYAT DEĞİŞEBİLİR...

DAHİL OLMAYANLAR

  • ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ
  • MÜZE VE ÖREN GİRİŞİ ÜCRETİ

 


Genel Bilgiler


Tur Programı

Diğer Bilgiler


Tur Fiyatı: 550 450 TL


Tur Tarihi: HER HAFTA SONU


Kategori: Yurtiçi Tur


Ön Rezervasyon

DESTEK HATTI


Sabit: 0342 320 0022

Gsm: 0542 636 3541