HER HAFTA SONU GÜNÜBİRLİK KAYSERİ ERCİYES TURU

1.GÜN |CUMARTESİ

Değerli misafirlerimiz, güzergahımız üzerinde Tekir’de alacağımız kahvaltı sonrasında 10:00 sularında Kayseri’ye varıyoruz. Şehir merkezine 30 km. uzaklıktaki Erciyes Dağı’nda kayak için kıyafet ve kayak takımlarımızı kiralayıp hazırlandıktan sonra 1 saat grubumuza özel kayak hocamız eşliğinde kayak dersi aldırıyoruz.

 

Öğle yemeğimiz rehberimizin önerileri eşliğinde serbest zamanda sucuk-ekmek vb. bölgeye ve ortama uygun olarak alıyoruz. Erciyes’in zirvesinde rehberimizin ve acentemizin refakati eşliğinde isteyen misafirlerimiz kızak, kayak ya da snowboard kullanarak serbest zaman diliminde eğlenebilecek, isteyen misafirlerimiz teleferikle dağın zirvesine çıkabilecek ya da her ikisini de yapabileceklerdir.

 

Bütün bu aktivitelerin yanında anlaşmalı olduğumuz otel-kıyafet kiralama-öğle yemeği işletmesinin bize sunmuş olduğu dj ve ses sistemi eşliğinde karlar üzerinde bolca halay ve oyun dolu keyifli vakitgeçirdikten sonra 17:00 sularında Gaziantep’e doğru hareket ediyoruz.

 

Eğlence dolu programımızı tamamladıktan sonra 22:30 sularında Gaziantep’e ilk kalkış noktamıza varıyoruz. Siz değerli misafirlerimizle başka Beyazhan Turizm turlarımızda görüşmek üzere ayrılıyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Kayseri Restoranları (Ücrete Dahil)

Öğle Yemeği:  Kayseri Erciyes Kayak Merkezi Sucuk Ekmek ya da Köfte-Mantı vb. Opsiyonlar (Ekstra)

Akşam Yemeği: Dönüş Güzergahında Kaliteli ve Güvenilir Tesislerde (Ekstra)

KİŞİ BAŞI TUR ÜCRETİ 140 TL

 


Genel Bilgiler


Tur Programı

Diğer Bilgiler


Tur Fiyatı: 150 140 TL


Tur Tarihi: HER HAFTA SONU


Kategori: Yurtiçi Tur


Ön Rezervasyon

DESTEK HATTI


Sabit: 0342 320 0022

Gsm: 0542 636 3541