Gaziantep Hareketli 7 GECE 8 GÜN OYLAT KAPLICA TURU & 7 EKİM - 15 EKİM 2018

Dünya'da en büyük servet sağlık ve bu sağlık doğanın kalbinde gizli... Doğa bu gizliliği kimi zaman tertemiz orman havasıyla kimi zaman şifalı sularla insanlıkla paylaşır. İşte bunların hepsini bir arada bulabileceğiniz yemyeşil ormanlar içinde insanlara şifa ve huzur dağıtan tatil cenneti Oylat... Aynı zamanda burada kaplıca sularından içme ve banyo olarak faydalanılmaktadır.

 1. Gün: 7 Ekim Pazar: 20.00: Beyazhan Turizm önünden hareket. 

2.Gün: 8 Ekim Pazartesi: Sabah saatlerinde otele varış ve ardından tüm gün otel imkanlarından yararlanma. Akşam yemeği ve konaklama Yeni Çağlayan Otelde.

 3.Gün: 9 Ekim Salı: Otelde alacağımız açıkbüfe sabah kahvaltısı ardından tüm gün otel imkanlarından yararlanma. Akşam yemeği ve konaklama Yeni Çağlayan Otelde.

4. Gün: 10 Ekim Çarşamba: Otelde alacağımız açıkbüfe sabah kahvaltısı ardından tüm gün otel imkanlarından yararlanma. Dilerseniz otel çevresindeki orman içerisinde bulunan patika yollarda, tertemiz havasıyla doğa yürüyüşü yapabilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama Yeni Çağlayan Otelde.

 5.Gün: 11 Ekim Perşembe: Otelde alacağımız açıkbüfe sabah kahvaltısı ardından dileyen misafirlerimizle saat 10.00'da Bursa gezisi için otelden ayrılıyorız (Ekstra).  Tophane, Osman Bey ve Orhan Gazi Türbeleri, Emirsultan ve Ulu Cami gezileri sonrası alış veriş için serbest zaman. Öğle yemeği İskender Kebap şeklinde alınabilir. Teleferikle Uludağ'a çıkıyoruz.  Burada karın tadına varıyoruz. İsteyenler kızağa binebilir. Uludağ'da geçireceğimiz serbest zaman sonrası Bursa'da kestane ürünleri alış verişi yapıyoruz. Otel’e dönüş ve otel imkanlarından yararlanma. Akşam yemeği ve konaklama Yeni Çağlayan Otelde.

 6.Gün: 12 Ekim Cuma: Otelde alacağımız açıkbüfe sabah kahvaltısı ardından tüm gün otel imkanlarından yararlanma. İsteyenlerle Türkiye'nin ikinci büyük mağarası olan Oylat Mağarası'nı geziyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Yeni Çağlayan Otelde.

 7.Gün: 13 Ekim CumartesiSabah saatlerinde otele varış ve ardından tüm gün otel imkanlarından yararlanma. Akşam yemeği ve konaklama Yeni Çağlayan Otelde.

 8.Gün: 14 Ekim PazarSabah saatlerinde otele varış ve ardından tüm gün otel imkanlarından yararlanma. Akşam yemeği ve konaklama Yeni Çağlayan Otelde.

 9.Gün: 15 Ekim Pazartesi: 10.00: Otelde alacağımız açıkbüfe sabah kahvaltısının ardından otelden ayrılıyor ve Gaziantep’e hareket ediyoruz sabaha karşı Gaziantep’e varış ve turumuzun sonu. Bir başka Beyazhan Turizm seyahatinde görüşmek üzere... 


Genel Bilgiler


ÜCRETLER:

İki Kişilik Odada Kişibaşı    1500 TL

2-5 yaş (İki yetişkinle aynı odada) 

Koltuk Ücreti: 500 TL

Tek Kişilik Oda Farkı 5 Gece Toplam;   525 TL

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

- Travego otobüs ile ulaşım ve otobüste yapılacak ikramlar.

- 7 gece konaklama.

- Otelde alınacak sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri.

 

Ücrete Dahil Olmayanlar:

- İlk gün kahvaltı, son gün öğle ve akşam yemeği

- Bursa turu (katılım isteğe bağlı)

- Ücrete dahil olduğu belirtilmemiş kişisel harcamalarınız.

Tur Programı

Diğer Bilgiler


Tur Fiyatı: 1750 1500 TL


Tur Tarihi: 7 EKİM 2018


Kategori: Yurtiçi Tur


Ön Rezervasyon

DESTEK HATTI


Sabit: 0342 320 0022

Gsm: 0542 636 3541