KOZAKLI TERMAL KEYFİ / 4 Gece - 5 Gün

1.GÜN/GAZİANTEP > KOZAKLI -  PAZARTESİ

 

Sabah saat 08:00'da ofisimizde buluşma ve otobüsle 08:30' da Kozaklı'ya hareket. Öğleden sonra TERMAL OTEL'e yerleşme. Konuklarımız gün boyu otelimizin termal havuz ve diğer aktivitelerinden yararlanabilirler. Açıkbüfe akşam yemeği ve geceleme.

2.GÜN/KOZAKLI (SALI )

Açık büfe sabah kahvaltısı Konuklarımız gün boyu otelimizin termal havuz ve diğer aktivitelerinden yararlanabilirler. Açıkbüfe akşam yemeği ve geceleme.

3.GÜN/KOZAKLI  (  ÇARŞAMBA )

 

Açık büfe sabah kahvaltısı. Konuklarımız gün boyu otelimizin termal havuz ve diğer aktivitelerinden yararlanabilirler. Açık büfe akşam yemeği ve geceleme.

 

4.GÜN/KOZAKLI ( PERŞEMBE )

 

Açık büfe sabah kahvaltısı.Konuklarımız gün boyu otelimizin termal havuz ve diğer aktivitelerinden yararlanabilirler. Açık büfe akşam yemeği ve geceleme.  

 

5.GÜN/ KOZAKLI ( CUMA )

 

Açık büfe sabah kahvaltı sonrasında saat : 10:00 ' da  Gaziantep' e hareket. CUMA NAMAZI KAYSERİ' DE KILINACAKTIR Yolda gerekli molalarımızı vererek Gaziantep'e varmış oluyoruz. Bir başka BEYAZHAN turizm organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 


Genel Bilgiler


ÜCRET:

NAKİTVEYA KREDİ KARTINIZA TAKSİT :575 TL

ÇOCUK ÜCRETLERİ

0-5 yaş çocuk: 25 ? (seyahat sigortası bedeli)

6-11 yaş çocuk: 425 ?

(Çocuk fiyatlandırmaları iki ebeveyni ile aynı odada kalacak 1.çocuk için geçerlidir. 1'den fazla çocuk için lütfen acentamızla görüşünüz. 6-11 yaş arası çocuklar otobüste koltuk dahil tüm hizmetlerden faydalanmaktadır. 0-5 yaş grubu için otobüste koltuk talep edilmesi durumunda istenilecek ücreti lütfen acentamıza sorunuz.)

Tur Programı

DAHİL OLANLAR

Lüks araçla ulaşımlar

4 gece  Termal otelde konaklama

Konaklama boyunca otelde alınacak olan 4 açık büfe sabah kahvaltısı ve 4 açık büfe akşam yemekleği

DAHİL OLMAYANLAR

Öğle yemekleri

Otelde alınacak her türlü ekstralar ve içecekler

Diğer Bilgiler

OTEL HAKKINDA

Sağlık ve Mutluluk için  Termal Otel

Siz değerli misafirlerimizin üst düzey hizmetimizi yaşamak en doğal hakkıdır. Sanitas Thermal Hotel yönetimi ve ekibi ile ; sizin memnuniyetiniz , rahatlığınız ve huzur içinde ; sağlık ve dinlence tatil yapabilmesi için tüm imkânlarımızla çalışıyoruz.  Sanitas Thermal Suites Hotel, 43000 m2 alan üzerine kurulmuştur. Nevşehir kozaklı mevkinde yer almaktadır. Tesisimiz yarım pansiyon konseptinde hizmet vermekte olup. Sabah, akşam yemeklerini açık büfe şeklinde sunmaktadır. Toplam 255 oda ve 1200 yatak kapasitesine sahiptir.

Konaklama Bilgileri

Otelimiz, 255 oda ve 1200 yatak kapasitesine sahiptir. Tüm odalarımızda ihtiyacınız olan her şey mevcuttur. ( Tv, telefon, merkezi ısıtma, buzdolabı, emanet kasa, saç kurutma makinaesi)  bulunmaktadır.

Yiyecek İçecek Bilgileri

Sanitas Thermal Suites Hotelimiz, Yarım pansiyon konseptinde hizmet vermekte olup sabah ve akşam yemeklerini açık büfe şeklinde sunmaktadır. Tesisimizde 1 adet açık restoran, 2 adet kapalı restoran, 2 adet A'la Carte restoran bulunmaktadır. Kahvaltı saati: 07.30-10.00 akşam yemeği: 21.00'de açık büfe şeklinde sunulmaktadır.

Aktivite Bilgileri

Otelimizde, bayan havuz kompleksinde 1 adet olimpik kapalı yüzme havuzu 1 adet kapalı termal havuz, bay havuz kompleksinde 1 adet kapalı termal havuz, 1 adet açık yüzme havuzu ve 1 adet kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Gün boyunca animasyon gösterileri haftanın belli günleri canlı müzik yapılmaktadır. Ayrıca, tenis, mini kulüp ve çocuk animasyonları bulunmaktadır.

Spa Merkezi

Otelimizde, adet kapalı termal havuz, bay havuz kompleksinde 1 adet kapalı termal havuz, bulunmaktadır. Termal havuzun iyi geldiği rahatsızlıklar; çeşitli adale ve kemik rahatsızlıklar (bel ve boyun fıtığı), kireçlenme, kısmi felç, egzama, sivilce ve çeşitli deri hastalıkları, mide ve bağırsak rahatsızlıkları, çeşitli böbrek ve idrar yolu hastalıkları, ağrılı romatizmal rahatsızlıklar, stres buna bağlı rahatsızlıklar gibi hastalıklara iyi gelmektedir.

 

Havuz Özellikleri

Otelimizde, bayan havuz kompleksinde 1 adet olimpik kapalı yüzme havuzu 1 adet kapalı termal havuz, bay havuz kompleksinde 1 adet kapalı termal havuz, 1 adet açık yüzme havuzu ve 1 adet kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır.

Toplantı Salonu Özellikleri

Tesisimizde, 1500 kişi kapasiteli tam donanımlı konferans salonu, 1000 kişi kapasiteli banket salonu, 25 kişilik oval masa toplantı salonu, 100 kişilik toplantı salonu  ve business ofisleri sunulmaktadır.

Balayı İmkanları

Balayı çiftlerimize özel oda süsleme ve meyve sepeti ikramımızdır.

İnternet Kullanımı

Tüm alanlarda ücretsiz wifi bulunmaktadır.


Tur Fiyatı: 650 575TL


Tur Tarihi: 01 Ekim 2018


Kategori: Yurtiçi Tur


Ön Rezervasyon

DESTEK HATTI


Sabit: 0342 320 0022

Gsm: 0542 636 3541