Gaziantep Özel Tur Programı ister günübirlik ister 1 gece Otel Konaklamalı

  Öncelikle Gaziantep Turumuz isterseniz günübirlik isterseniz 1 gece konaklam olarak düzenlenir kişi sayısı ve yemeklere göre fiyat ayarlaması yapılabilir lütfen program detayları ve tur fiyatı için sorunuz....

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  09:00-09:30; Tüm misafirlerimizi Gaziantep Havalimanından alıp Antep gezimize dünyanın en zengin mozaik müzelerinden birisi olan Zeugma Mozaikleri Müzesi ile başlayacağız. Roma İmparatorluğu’nun doğudaki en önemli kenti olan Zeugma’dan son 15 yılda çıkartılan zengin mozaik koleksiyonunda pek çok mitolojik hikâyenin izini süreceğiz. Müzede ayrıca pek çok arkeolojik parça da sergilenmektedir. Müzeden sonra öğle yemeğimizde Antep mutfağının en leziz yemeklerini yiyerek gezimize devam ediyoruz.( Öğle yemeği Ekstra) Eski şehirde yapacağımız yürüyüş turunda, şehrin merkezini oluşturan Kale’yi , Antep’in en eski ve köklü ailelerinden birisi olan Göğüş Ailesi’nin eski evi olan Mutfak Kültürü Müzesi’ni, pek çok tarihi han, cami ve çarşıyı görerek Bakırcılar Çarşısı’na ulaşıyoruz.Tütün Hanı ,ElmacıPazarı,Hamam müzesi gezeceğimiz yerler arasındadır.

.Alışveriş için fazlasıyla serbest zamanınız olacak. 1638 yılında yapılan ve dünyanın en eski kahvehanelerinden olan Tahmis kahvesinde dileyen misafirlerimiz Melengiç kahvesinin tadına bakabilirler.Serbest zamanda “ben daha çok gezeyim” diyenlerinize rehberiniz mutlaka önerilerde bulunacaktır. Serbest zamanın ardından konaklama için otelimize gidiyoruz. Sonrasında akşam yemeği için rehberimizin belirteceği saatte yöresel tatlardan oluşan akşam yemeğimizi almak üzere hareket ediyoruz. ( Akşam yemeği Ekstra) Yemekten sonra dileyen misafirlerimiz Antep’in akşamını görmek ve eskilerin Ermeni Mahallesi dediği, bugünün Bey Mahallesinde ( Atatürk’ün nüfusa kayıtlı olduğu mahalledir. )yürüyüş yapabilir. Dileyen misafirlerimiz Bayazhan'da günün yorgunluğunu akşam kahvesi eşliğinde tadabilirler.

 

Konaklama otel 

Sabah  otelimizde yapacağımız kahvaltının ardından Araçlarımıza yerleşiyoruz ve sonrası Havalimanına doğru hareket.

Bir başka turda buluşmak dileğiyle….

 

YUKARIDA YAZILI OLAN TUR PROGRAMI, Beyazhan TOUR TARAFINDAN ÖZGÜN OLARAK YAZILIP, HAZIRLANMIŞTIR. TUR PROGRAMIMIZ, 6502 NO'LU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR

 


Genel Bilgiler


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

- Müze Giriş ücretleri

- Uçak biletleri

- Tüm özel harcamalar

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

- Havalimanı transferleri

- Doubleoda’da Otelde 1 gece konaklama

- 1 sabah kahvaltısı (  Otel’de )

- Şehir turu

- Rehberlik hizmeti

- Sigorta

 

KİŞİ BAŞI ÜCRET: 230 TL

( Ücretlendirme 12 kişi için yapılmıştır. Kişi sayısında azalma olur ise ücretlerde artış olacaktır. )

Tur Programı

Not: Mola yerleri: Çevre yolu üzerinde ki dinlenme tesisleri.

Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.

Program zamanlamasında(gün içerisinde gezilecek vizit noktalarının sırasında ve ya günler arasında) Hava Durumu, Yol Durumu vb. gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Beyazhan Tur kesinlikle sorumlu değildir.

Not : Tur boyunca rahat hareket ve yürüyüş yapmanız için yürüyüş ayakkabınızı ve       rahat giyeceklerinizi, güzel enstanteneler almanız için fotoğraf makinası veya  video kameranızı almayı unutmayınız.

Diğer Bilgiler

Günübirlik Gaziantep Turlarımız istediğiniz şekilde ayarlanır isterseniz ailenizle, isterseniz arkadaşlarınızla, isterseniz tek gelin ağırlayalım programı birlikte şekillendirelim güleryüzlü rehberimiz eşliğinde size özel Günübirlik Gaziantep Turumuza bekliyoruz.

Bilgi için; 0532 732 1889

                0342 320 00 22


Tur Fiyatı: Lütfen fiyat sorunuz


Tur Tarihi: İstediğiniz tarih...


Kategori: Yurtiçi Tur


Ön Rezervasyon

DESTEK HATTI


Sabit: 0342 320 0022

Gsm: 0542 636 3541